گروه توکلی

ماشين آلات و تجهيزات

گروه توکلی یکی از بزرگترین شرکتهایی است که توانسته است با همکاری شرکتهای زیرمجموعه، تولیدات خود را از مزرعه تا سر سفره های شما عزیزان تحت کنترل درآورده تا شما با آسودگی خاطر مصرف نمایید.

گروه توکلی با نصب پیشرفته ترین دستگاههای بسته بندی وکیوم روز دنیا و جدیدترین استانداردها، در شرکتهای زیر مجموعه، محصولاتی با کیفیت جهانی را در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد. محصولات تولیدی این شرکت در گروه محصولات شیر، لبنیات، انواع گوشت قرمز و گوشت شتر مرغ میباشد که از نظر بهداشتی در درجه بالایی از اهمیت قرار دارد. از آنجایی که گروه توکلی محصولات تولیدی خود را در سراسر ایران توزیع می نماید تولیدات پس از بسته بندی وکیوم با مدرن ترین و مجهزترین دستگاههای بسته بندی وکیوم جهت نگهداری در سردخانه های زیر صفر نگهداری میشود تا آماده بارگیری و ارسال به نقاط مختلف کشور گردند.

سردخانه صنعتی بالای صفر فریونی، جهت نگهداری محصولات فاسد شدنی مانند گوشت قرمز، سبزیجات بسته بندی شده، شیر و لبنیات مورد استفاده قرار میگیرد که البته لازم به ذکر است این سردخانه دستگاههای مدرن و پیشترفته را بکار گرفته و همواره با تکنولوژی روز دنیا در جهت فریز کردن محصولات تولیدی خود همگام میباشد.


  
توليد و ماشين آلات ما

براي تحت تاثير قرار دادن مصرف كنندگانمان ، توليد با كيفيت بالا ، محصولات بهداشتي و قابل رقابت با بهترين برندهاي اروپايي ، ما نه تنها احتياج به استفاده از روشهاي جديد بلكه نيازمند استفاده از مدرنترين تكنولوژيها و ماشين آلات پيچيده ساخته شده به وسيله بهترين سازندگان دستگاه در جهان داريم .

دپارتمان دريافت شير

1 – خطوط دريافت

  


2 – جداكننده هاي سانتريفيوژ

 

 

3 – استاندارد كننده

  

 


4 – پاستوريزه كننده

 

 

 


5 – هموژنايزر

 

 

دپارتمان بستني
ما براي بر پايي اين دپارتمان از تجربه بهترين طراحان و توليدكنندگان ماشين آلات اروپا استفاده نموده ايم . خطوط پروسس ما به وسيله شركت اسكاندينوكس دانمارك طراحي شده و ماشين آلات ما به وسيله شركتهاي گرم  دانمارك و دان تك توليد گرديده.

1 – مخلوط كننده

   

 

 

 


2 – پاستوريزه كننده

  

 

 

3 – هموژنايزر

 

 

 

 

4 – مخازن عمل آوري

  

 

 

5 – فريزرها

  

 

 

 

6 – دستگاههاي پر كنها